STREFA RODZICA I UCZNIA INFOTECH


AKTUALNOŚCI

KONSULTACJE Z NAUCZYCIELAMI

Szanowni Państwo,

od 06.11.2023 ruszają konsultacje online z naszymi nauczycielami.

Aby umówić się na rozmowę, proszę o wcześniejszy kontakt z nauczycielem przez dziennik Librus. Po potwierdzeniu terminu, nauczyciel prześle Państwu link do rozmowy. 

Tabela dostępności nauczycieli jest poniżej. 

Konsultacje online


Liga strzelecka INFOTECH wyniki po 10 serii

28.11.2023 r. X seria „Ligi Strzeleckiej IT”.

Wyniki po 10 strzelaniach:

Kategoria damska

Pistolet:

1. CHIRKO Oliwia 654 pkt.

2. PRUTIS Hanna 296 pkt.

3. BIZIUK Kamila 230 pkt.

Karabinek:

1. CHIRKO Oliwia 711 pkt.

2. PRUTIS Hanna 367 pkt.

3. BIZIUK Kamila 278 pkt.

Kategoria męska

Pistolet:

1. STALOŃCZYK Miłosz 745 pkt.

2. SWAJDA Piotr 740 pkt.

3. KOCHANIAK Jędrzej 679 pkt.

Karabinek:

1. STALOŃCZYK Miłosz 825 pkt.

2. SWAJDA Piotr 792 pkt.

3. KOCHANIAK Jędrzej 744 pkt.


Prowadzący „Koło Strzeleckie” INFOTECH Aleksander Ciwoniuk

Liga strzelecka INFOTECH wyniki po 9 serii

21.11.2023 r. IX seria „Ligi Strzeleckiej IT”.

Wyniki po 9 strzelaniach:

Kategoria damska

Pistolet:

1. CHIRKO Oliwia 591 pkt.

2. PRUTIS Hanna 296 pkt.

3. BIZIUK Kamila 162 pkt.

Karabinek:

1. CHIRKO Oliwia 622 pkt.

2. PRUTIS Hanna 367 pkt.

3. BIZIUK Kamila 184 pkt.

Kategoria męska

Pistolet:

1. STALOŃCZYK Miłosz 674 pkt.

2. SWAJDA Piotr 671 pkt.

3. KOCHANIAK Jędrzej 600 pkt.

Karabinek:

1. STALOŃCZYK Miłosz 752 pkt.

2. SWAJDA Piotr 712 pkt.

3. KOCHANIAK Jędrzej 654 pkt.


Prowadzący „Koło Strzeleckie” INFOTECH Aleksander Ciwoniuk

Liga strzelecka INFOTECH wyniki po 8 serii

14.11.2023r. VIII seria „Ligi Strzeleckiej IT”.

Wyniki po 8 strzelaniach:

Kategoria damska

Pistolet:

1. CHIRKO Oliwia 505 pkt.

2. PRUTIS Hanna 296 pkt.

3. BIZIUK Kamila 162 pkt.

Karabinek:

1. CHIRKO Oliwia 529 pkt.

2. PRUTIS Hanna 367 pkt.

3. BIZIUK Kamila 184 pkt.

Kategoria męska

Pistolet:

1. SWAJDA Piotr 600 pkt.

2. STALOŃCZYK Miłosz 595 pkt.

3. KOCHANIAK Jędrzej 519 pkt.

Karabinek:

1. STALOŃCZYK Miłosz 661 pkt.

2. SWAJDA Piotr 622 pkt.

3. KOCHANIAK Jędrzej 559 pkt.


Prowadzący „Koło Strzeleckie” INFOTECH Aleksander Ciwoniuk

Liga strzelecka INFOTECH wyniki po 7 serii

07.11.2023 r. VII seria „Ligi Strzeleckiej IT”.

Wyniki po 7 strzelaniach:

Kategoria damska

Pistolet:

Karabinek:

Kategoria męska

Pistolet:

Karabinek:

2. SWAJDA Piotr 537 pkt.

3. KOCHANIAK Jędrzej 463 pkt.


Prowadzący „Koło Strzeleckie” INFOTECH Aleksander Ciwoniuk

Liga strzelecka INFOTECH wyniki 6 serii

31.10.2023 r. VI seria „Ligi Strzeleckiej IT”.

Wyniki po 6 strzelaniach.

Kategoria damska

Pistolet 

2. PRUTIS Hanna 147 pkt.

3. SULEWSKA Kinga 79 pkt. 

Karabinek 

Kategoria męska: 

Pistolet 

Karabinek 

2. SWAJDA Piotr 444 pkt. 

3. KOCHANIAK Jędrzej 365 pkt.



Prowadzący „Koło Strzeleckie” INFOTECH Aleksander Ciwoniuk

Liga strzelecka INFOTECH wyniki 5 serii

24.10.2023 r. V seria „Ligi Strzeleckiej IT”.
Wyniki po 5 serii:


Kategoria damska


Pistolet 

1. CHIRKO Oliwia 337 pkt. 

2. PRUTIS Hanna 86 pkt. 

3. SULEWSKA Kinga 79 pkt. 


Karabinek 

1. CHIRKO Oliwia 348 pkt. 

2. PRUTIS Hanna 92 pkt. 

3. SULEWSKA Kinga 87 pkt.


Kategoria męska: 


Pistolet 

1. SWAJDA Piotr 393 pkt. 

2. STALOŃCZYK Miłosz 368 pkt. 

3. KOCHANIAK Jędrzej 347 pkt.


Karabinek 

1. STALOŃCZYK Miłosz 428 pkt. 

2. KOCHANIAK Jędrzej 365 pkt. 

3. KUCZKIN Michał 359 pkt.



Prowadzący „Koło Strzeleckie” INFOTECH Aleksander Ciwoniuk

Liga strzelecka INFOTECH wyniki 4 serii

 17.10.2023r. IV seria „Ligi Strzeleckiej IT”.
Wyniki po 4 serii:

Kategoria damska:

Pistolet:

1. CHIRKO Oliwia 250 pkt.

2. SULEWSKA Kinga 79 pkt.

Karabinek:

1. CHIRKO Oliwia 263 pkt.

2. SULEWSKA Kinga 87 pkt.


Kategoria męska:

Pistolet:

1. SWAJDA Piotr 312 pkt.

2. OLECHNICKI Leopold 300 pkt.

3. STALOŃCZYK Miłosz 290 pkt.

Karabinek:

1. STALOŃCZYK Miłosz 342 pkt.

2. OLECHNICKI Leopold 341 pkt.

3. MRÓZ Tomasz 276 pkt.


Prowadzący „Koło Strzeleckie” INFOTECH Aleksander Ciwoniuk

Liga strzelecka INFOTECH wyniki 3 serii

Liga strzelecka INFOTECH

10.10.2023r. wyniki po 3 serii:


Kategoria damska:

Pistolet:

1. CHIRKO Oliwia – 170 pkt.

2. SULEWSKA Kinga– 79 pkt.

Karabinek:

1. CHIRKO Oliwia – 179 pkt.

2. SULEWSKA Kinga – 87 pkt.


Kategoria męska:

Pistolet:

1. SWAJDA Piotr – 238 pkt.

2. OLECHNICKI Leopold – 225 pkt.

3. STALOŃCZYK Miłosz – 204 pkt.

Karabinek:

1. OLECHNICKI Leopold – 256 pkt.

2. STALOŃCZYK Miłosz – 251 pkt.

3. DĄBROWSKI Damian – 182 pkt.


Prowadzący „Koło Strzeleckie” INFOTECH Aleksander Ciwoniuk

Wycieczka do kina Helios klas 1-4 TP/LO na film pt. "Chłopi" - 18.10.2023 

Wycieczka do kina Helios klas 1-4 TP/LO

na film pt. “Chłopi” 18.10.2023 r. (środa) 


Najnowsza adaptacja powieści Władysława Stanisława Reymonta zrealizowana w technice animacji malarskiej. Na tle zmieniających się pór roku i sezonowych prac polowych rozgrywają się losy rodziny Borynów i pięknej, tajemniczej Jagny. 


Dlaczego warto?


BILET - 17 zł do 13.10.2023 r.)


Kierownik wycieczki Ewa Ziejewska.


PLAN WYCIECZKI


OPIEKUNOWIE WYCIECZKI

LO

kl. Ia  Ewa Ziejewska

kl. IIa Kamila Konopko  (rano odpowiada Sylwia Karczewska, od 10.00 Kamila Konopko)

kl. IIb Anna Kuczyńska  (za klasę odpowiada Elwira Małyszko)

kl. IIIa Izabela Cywińska (rano odpowiada Marta Kudzinowska, od 10.00 Izabela Cywińska)

kl. IIIb Iwona Jarocka (rano za klasę odpowiada Elwira Tomczyk, od 10.00 Iwona Jarocka)

kl. IV a Tomasz Damulewicz (za klasę odpowiada Agnieszka Kiszło)


TECHNIKUM

kl. Ia Martyna Maksymowicz (za klasę odpowiada Martyna Czekiel)

kl. Ib Kamil Komorowski (za klasę odpowiada Kinga Jopich)

kl. Ic Paweł Ostrowski

kl. IIa Ewa Leonowicz  (rano odpowiada Malinowska Justyna, od 10.00 Ewa Leonowicz)

kl.II b Mariusz Kruszewski

kl. IIc Piotr J. Malinowski (za klasę odpowiada Katarzyna Heller)

kl. IIIa Agnieszka Terechowicz (za klasę odpowiada Eugenia Busłowska)

kl. III b Natalia Andrzejewska

kl. IIIc Urszula Kisielewska (rano odpowiada Urszula Kisielewska, powrót do szkoły - Marta Kudzinowska)

kl. IV a Aneta Bułkowska (za klasę odpowiada Marta Daniluk)

kl. IV b Kamil Popko 

kl. IV c Agnieszka Bańkowska (za klasę odpowiada Marek Bagiński)

Liga strzelecka INFOTECH wyniki 2 serii

Liga strzelecka INFOTECH

03.10.2023r. wyniki po 2 serii:


Kategoria damska:

Pistolet:

1. CHIRKO Oliwia – 170 pkt.

2. SULEWSKA Kinga– 79 pkt.

Karabinek:

1. CHIRKO Oliwia – 179 pkt.

2. SULEWSKA Kinga – 87 pkt.


Kategoria męska:

Pistolet:

1. CHORUŻY Igor – 181 pkt.

2. SWAJDA Piotr – 163 pkt.

3. OLECHNICKI Leopold – 149 pkt.

Karabinek:

1. STALOŃCZYK Miłosz – 167 pkt.

2. OLECHNICKI Leopold – 164 pkt.

3. CHORUŻY Igor – 150 pkt.


Prowadzący „Koło Strzeleckie” INFOTECH Aleksander Ciwoniuk

Szkolenie Administracji 

Szanowni Państwo w dniu 19 października 2023 w godzinach 09:00-12:00 administracja przebywa na szkoleniu. 

W ważnych sprawach proszę o kontakt telefoniczny, tel. 510-289-120. 

Zarząd Fundacji wraz z Dyrekcją Szkół INFOTECH

Spotkanie z Zarządem  / Spotkanie Wychowawcy z Rodzicami

Szanowni Państwo zapraszamy serdecznie na spotkanie z Zarządem Szkół INFOTECH wraz po tym na spotkanie Wychowawców z Rodzicami, które odbędą się w dniu 21 września 2023 roku. 

Spotkanie z Zarządem - godz. 16:00 - Aula Duża WANS,

Spotkanie Wychowawców z Rodzicami - godz. 17:00 - w salach wg rozmieszczenia.

Zarząd Fundacji wraz z Dyrekcją Szkół INFOTECH

Raport z Ewaluacji Pracy Szkół INFOTECH

Szanowni Państwo zachęcamy do zapoznania się ze sprawozdaniem z ewaluacji pracy szkół za drugie półrocze roku szkolnego 2022/2023. 


https://drive.google.com/file/d/1SDPSmU9nbmqyPVgYgSpGC7Z3asU3dXWM/view?usp=sharing

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w badanie ewaluacyjne. 

Zarząd fundacji wraz z Dyrekcją Szkół INFOTECH

Pakiet Startowy Ucznia 2023/2024

Aby ułatwić poznanie zasad panujących w Szkołach INFOTECH opracowaliśmy pakiet Startowy Ucznia dostępny pod linkiem tutaj.

W pliku znajdziecie wszelkie podstawowe informacje ułatwiające funkcjonowanie w szkole.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Całą Społeczność INFOTECH zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego.


data: 4 września 2023 r. o  godz. 13:00 

miejsce: w Auli WANS, ul. Ciepła 40 (budynek “A”)


Zaś o godz. 16:00 zapraszamy wszystkich maturzystów wraz z rodzicami na spotkanie dot. egzaminów zewnętrznych.

Zielona Szkoła 2023 Adapciak” z INFOTECH

Zielona Szkoła 2023 Adapciak” z INFOTECH

Termin: 6-8 września 2023 

Miejsce: Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy CHRIS w Serwach, 16-326 Serwy, ul. Serwy 1

Formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/4BRFukdYKEkxTwkdA 

Koszt: 810 zł

Wpłata: gotówka w Sekretariacie Szkół INFOTECH, pok. 420 (IV piętro)


Wpłatę należy uiścić do dnia 18.08.2023


W razie pytań zapraszamy do kontaktu - Tomasz Buczkowicz, Karolina Zacny, tel: 510-289-122

Przekaż 1,5% podatku na Fundusz Stypendialny dla Uczniów Szkół INFOTECH

Jako że przed nami ostatni tydzień na złożenie deklaracji podatkowych, będziemy zaszczyceni, jeśli dołączą Państwo poprzez przekazanie 1,5% podatku na rzecz zwiększenia Funduszu Stypendialnego dla Uczniów Szkół INFOTECH do:

W obecnym roku szkolnym 2022/2023 przyznaliśmy dofinansowanie nauki 50-ciu uczniom, znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej, zaś po I półroczu za najlepsze wyniki w nauce i 100% frekwencję nagrodziliśmy 18 uczniów Szkół INFOTECH.

Łączna wartość programów wsparcia wynosi ponad 54 tysiące złotych rocznie.
Zależy nam na kontynuowaniu wsparcia zdolnych uczniów, dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w tej inicjatywie.

Wierzymy, że razem możemy więcej :)

________________________________

KRS: 0000270261

cel szczegółowy: INFOTECH 11107


Librus instrukcja korzystania z modułu e-usprawiedliwienia 

Drodzy Rodzice,


Jeśli potrzebujecie informacji jak usprawiedliwić nieobecność Waszego dziecka poprzez platformę Librus, instrukcję jak poprawnie to zrobić znajdziecie tutaj.


Rozkład dzwonków

1.      8.15 – 9.00 

2.      9.10 -9.55

3.      10.05 – 10.50 

4.      11.00 – 11.45 

5.       12.05 – 12.50

6.      13.00 – 13.45

7.      13.50 – 14.35

8.      14.40 – 15.25 

9.      15.30 – 16.15 

10.      16.20 – 17.05